Veebruaris -20%
Salasõna: "sõber"


TEEMANT-MIKRODERMABRASIOON
Teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil.
Näidustused:
armid, venitusarmid, epidermise pealmiste kihtide paksendid, tuhm, väsinud nahk, ummistunud poorid, pigmendilaigud, naha vananemistunnused, akne ja aknejärgne seisund (k.a aknearmid).

Mikrodermaabrasioon (mikrolihvimine) on pehme ja valutu viis vabaneda „surnud“ naharakkudest ja stimuleerida naha regeneratsiooni. Teiste sõnadega on mikrodermaabrasioon täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise koorimise protseduur.


Mikrodermaabrasioon silub peeneid kortse, vähendab vanusest tulenevat hüperpigmentatsiooni, stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist, andes nahale seega uue energia. Te aitate nahal uueneda, tema aga „tänab“ Teid oma ilu ja värske väljanägemisega.


Üks protseduur – ja ümbritsevad märkavad Teie kaunist jumet ja siledat nahka. 4-6 protseduurist koosneva kuuri lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest.
Dermaabrasiooni kuur aitab eemaldada traumade ja operatsioonide tagajärjel tekitatud arme, kõrvaldada akne arme ja suuri pigmendilaike.


Mikrodermaabrasioon (mehaaniline lihvimine) on õrn ja delikaatne, kuid samas efektiivne vahend samuti korrigeerimaks kehal rasedus- ja venitusarme ning vähendamaks keloidseid ja põletusarme.
Individuaalne ravikuur sõltub naha seisundist ja võib sisaldada 5-10 või enamat seanssi. Mõju suurendamiseks kasutatakse kreeme ja losjoone, mis pehmendavad nahka ja aktiveerivad kudede regeneratsiooni.Teemantlihvimist võib kombineerida kõikide raviprotseduuridega (happekoorimine, mesoporatsioon, mesoteraapia, microneedling,  Rf, ultraheli jne). Naha lihvimine on täiesti valutu ja ohutu. Pärast protseduuri võite kohe naasta tavapärase elurütmi juurde.

Vajalik nõuanne – kasutage tingimata päikesekaitsekreeme. Mehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud losjoonidest ja kuni 10 päevaks unustada solaariumide külastamine. Kuuri puhul kuni kuuks-kaheks. Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall, kuigi vastavalt ravinäidustustele võib see olla 1-6 nädalat.

Teemant-mikrodermabrasiooni paketi pakkumine:
250€ (5 hooldust + 1 tasuta hooldus)

täismaksumus: 300€